• به وبسایت رسمی شرکت توسعه عمران استودان خوش آمدید...
  • ورود
  • عضویت
اخبار و رویداد ها
 برگزاری کنکور قطعی شد

برگزاری کنکور قطعی شد

نتیجه جلسه وزیران علوم و بهداشت و ر ؤسای کمیسیون‌های اجتماعی و بهداشت پروتکل‌های بهداشتی برای برگزاری کنکور سختگیرانه افزایش یافت / 31مرداد، زمان نهایی کنکور خواهد بود وزیر بهداشت اعلام کرد کنکور در تاریخ 31 مرداد برگزار خواهد شد.

سه شنبه، ۱۴ مرداد ماه ۱۳۹۹

معاون وزیر بهداشت در گفت‌وگو با «ایران» از فشار و آثار خستگی کادر درمان در مقابله با کرونا می‌گوید. فریبا خان احمدی خبرنگار گزارش‌های وزارت بهداشت نشان می‌دهد به‌دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اردیبهشت ماه روند مبتلایان و فوتی‌ها شیب نزولی داشت اما نتایج کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هفته‌های نخست خرداد ماه چهارده روز بعد نشان داد که شیب منحنی مبتلایان و آمار فوتی‌های کووید-19 یک مرتبه از اوایل تیر ماه دوباره خیز برداشته است به‌طوری که از یک ماه گذشته تاکنون نه تنها عدد فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا

دوشنبه، ۱۳ مرداد ماه ۱۳۹۹
 جزییات ارزهای بازنگشته اعلام شد

جزییات ارزهای بازنگشته اعلام شد

سه شنبه، ۰۷ مرداد ماه ۱۳۹۹

موضوع زلزله در کلانشهر تهران، دوباره مورد بحث قرار گرفته است. در پی زمین لرزه‌ای که در حدود دو ماه پیش روی گسل مشا در تهران اتفاق افتاد، بسیاری از کارشناسان زلزله شناسی معتقدند با مدیریت صحیح، اقدامات پیشگیرانه و آگاه‌سازی جامعه، می‌توان از بروز فجایع و خسارت‌های سنگین زلزله در پایتخت جلوگیری کرد.

پنجشنبه، ۲۶ تیر ماه ۱۳۹۹
 تاریخ نشان خواهد داد

تاریخ نشان خواهد داد

دوشنبه، ۱۶ تیر ماه ۱۳۹۹
 صادرات نفت ایران دو مسیره می شود

صادرات نفت ایران دو مسیره می شود

شنبه، ۰۷ تیر ماه ۱۳۹۹

فریبا خان احمدی خبرنگار مبارزه اعضای ستاد مقابله با کرونا در تهران با ویروس کرونا همچنان ادامه دارد. منحنی آمار مبتلایان به کرونا پس‌از دو ماه حالا شیب تندتری به‌خود گرفته است و اعضای این ستاد عدم رعایت پوشش حفاظتی از سوی مردم را عامل اصلی افزایش تعداد مبتلایان به کویید19 می‌دانند. دیروز فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران از فعال شدن مجدد 4 هزار تخت نقاهتگاهی در تهران خبرداد این در حالی است که طی هفته‌های گذشته اخبار منتشره حکایت از افزایش تعداد موارد ابتلا به کرونا در تهران داشته است.

جمعه، ۰۶ تیر ماه ۱۳۹۹

دانلود سنتر

برای ورود به مرکز دانلود وب سایت استودان باید عضو این سایت باشید. اگر قبلا عضو شده اید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد شوید، در غیر این صورت از طریق لینک روبرو عضو شوید...