• به وبسایت رسمی شرکت توسعه عمران استودان خوش آمدید...
  • ورود
  • عضویت

درباره ما

درباره ما و تاریخچه

شرکت توسعه عمران استودان فعالیت خود  را  از سال 1392 با  هدف  اجرای  عملیات  عمرانی در راستای تعالی و آبادانی ایران عزیزمان و تولید انبوه مسکن با کیفیت وکمیت عالی و قیمت مناسب بصورت صنعتی و غیر صنعتی جهت بهره برداری تمامی سطوح جامعه ,آغاز بکار و شروع به فعالیت نمود, و در اسفندماه1393 اقدام به ثبت و نهایتا درسیزدهم اردیبهشت 1394 ثبت گردید.

این شرکت  از  بدو تاسیس با بهره گیری از استانداردها و آخرین  دستاوردهای علمی  و  فنی روز و متریال استاندارد با پشتوانه تیم فنی متشکل از متخصصین  با  تجربه و کارشناسان  ارشد عمران، مکانیک و برق  توانسته  است  پروژه های  موفق  متعددی  را  به مرحله اجرا درآورد . این شرکت دارای تمامی مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح می باشد .

شرکت توسعه عمران استودان در زمینه  طراحی ، مشاوره ، محاسبه و نظارت فنی و  اجرای کلیه پروژه های عمرانی اعم  از سبک و سنگین ، بتنی و فلزی ، راه و باند ، معماری ، شهرسازی و شهرک سازی ، طراحی ، مشاوره ، محاسبه  و نظارت  فنی  و  اجرای  کلیه  پروژه های تاسیساتی  اعم  از  تاسیسات  مربوط به  شبکه های آب و فاضلاب و تصفیه خانه های آب و فاضلاب ، ساخت تونل ، کانال  ، سد سازی  ،  پل سازی  و اجرای  سازه های هیدرولیکی آب فعالیت های خود را متمرکز نموده است

اهداف و چشم انداز ما

شرکت عمرانی استودان با شروع فعالیت  در بخش عمرانی با ساخت  سازه ها و  بناهای با کیفیت ، زیبا و مقاوم ، با شعار " از دست دادن سرمایه بهتراز این است که اعتماد مشتری را از دست بدهیم "در میدان کاری خود به طبیعت و ارزش های انسانی اهمیت داده و در حفظ اعتماد و رضایت کارفرمایان خود  کوشا و موفق بوده است. شرکت توسعه عمران استودان ، تمامی پیشرفت های تکنولوژی دنیا را در زمینه عمران از نزدیک دنبال می کند و با بکار گیری این  علم و فناوری به ساخت بناهای ماندگار با عمربالا ، به این بخش حرکت تازه ای بخشیده است.

شرکت استودان که با گذشت هر روز با بسترسازی و توسعه ، قدرتمندتر می شود، تمامی پروژه هایش را با موفقیت به پایان رسانیده و پیش از زمان قانونی تحویل داده و خواهد داد . این شرکت که با همکاری مهندسین مجرب  " امروز، معماری  آینده را طراحی می نماید" و با خلق ایده های بی عیب و نقص کلاسیک و سنتی و تلفیق هر دو، همیشه بهترین و کاملترین ها را ارائه می دهد.