• به وبسایت رسمی شرکت توسعه عمران استودان خوش آمدید...
  • ورود
  • عضویت

اخبار و رویداد ها

news photo

یک تساوی و دیگر هیچ

پرسپولیس نیمه دوم را با یک تغییر آغاز کرد و یحیی گل محمدی که به نظر می‌رسید از بازی کاپیتان تیم خود راضی نبوده، سید جلال را بیرون کشید و محمد حسین کنعانی زادگان را جایگزین او کرد تا قلب خط دفاعی تیمش مستحکم‌تر به کار خود ادامه دهد. نیمه دوم بیشتر در میانه میدان دنبال شد و در این شرایط، یحیی که به دنبال گل برتری بود، اوساگونا را دقیقه 70 بیرون کشید و آنتونی استوکس را وارد زمین کرد تا با حضور این مهاجم ایرلندی، خط حمله تیمش تقویت شود. ضمن اینکه دقیقه 75 بشار رسن جایگزین وحید امیری شد تا با پاس‌های خود قرمزها را راه بیندازد. دقیقه 80حرکت زیبای مهدی شیری و سانتر او به علیپور رسید اما ضربه سر آرام مهاجم سرخ‌ها را دروازه‌بان الشارجه گرفت. در ادامه اتفاقی رخ نداد تا این بازی با تساوی 2-2 به پایان برسد. در دیگر بازی این گروه التعاون عربستان 2-0 الدحیل را شکست داد.
شکست تلخ سپاهان مقابل السد
در بازی‌های گروه D که با شکست 2-1 العین امارات در خانه‌اش مقابل النصر عربستان آغاز شد، السد قطر و سپاهان هم از ساعت ۱۹:۰۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه مقابل هم قرار گرفتند. تیم تحت هدایت ژاوی که بازی را هجومی‌تر از نماینده ایران شروع کرده بود، در همان دقیقه یک می‌توانست دروازه سپاهان را باز کند که پیام نیازمند بخوبی موقعیت تک به تک را از اکرم عفیف گرفت. بعد از این حمله نیز بازیکنان السد توپ و میدان را در اختیار داشتند و شاگردان قلعه‌نویی نیز دل به ضدحملات دوخته بودند. دقیقه ۴۱ نخستین حمله جدی سپاهان روی نفوذ سید محمدرضا حسینی با پاس زیبای او به داخل محوطه جریمه به محمد محبی همراه شد که او فرصت تک به تک را به بیرون زد. همچنین نیازمند در دقیقه ۴۵ با یک واکنش استثنایی مانع از گلزنی بونجاح شد تا نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند.
السد که به دنبال گل برتری بود، نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد و دقیقه 51 پاس عالی بونجاح در عرض محوطه جریمه، عفیف را صاحب موقعیتی استثنایی کرد و این بازیکن هم دروازه سپاهان را باز کرد. امیر قلعه نویی که به دنبال گل تساوی تیمش بود، دقیقه 58 سجاد شهباززاده را جایگزین سروش رفیعی کرد. سپاهانی‌ها در ادامه به سمت دروازه السد حمله کردند که دقیقه 60 شوت مهدی کیانی روی یک برگشت از محوطه جریمه السد با واکنش الشیب دفع شد و در برگشت بود که تلاش علی قربانی برای زدن توپ با مصدومیت بازیکن السد همراه شد. دقیقه 66 هم ارسال کیانی را بغداد بونجاح با ضربه آکروباتیک از محوطه جریمه دور کرد. با این حال، این السد بود که دقیقه 73 به گل دوم رسید و پاس در عرض بونجاح به محوطه جریمه که در موقعیتی کاملاً مشکوک به آفساید به حسن الهیدوس رسید تا تیم ژاوی به گل دوم برسد. دقیقه 78 بازیکنان السد حرکت هجومی‌شان را با استارت انفجاری عفیف که تکل بلند شایان مصلح را پشت سر گذاشت، شروع کردند و پاس این بازیکن روی تیر دوم به حسن الهیدوس رسید تا این بازیکن گل دوم خود و گل سوم تیمش را ثبت کند و این بازی 3-0 به پایان برسد تا شکستی تلخ در کارنامه سپاهان به ثبت برسد.

تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن، ۱۳۹۸
برچسب: